Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dodatkowe postoje pociągów PKP Intercity na stacji Grodzisk Mazowiecki

 
W związku z dodatkowymi pracami modernizacyjnym na posterunku Warszawa Włochy w dniach 7-30 maja 2018 r., awaryjnie odwołano kilkanaście pociągów Kolei Mazowieckich. W zamian m.in. kilka składów PKP Intercity otrzymało dodatkowy postój w Grodzisku. 11.05.2018. 0:00 1. Odjazd EP07-1019 na czele pociągu TLK "Kresowiak" w relacji Warszawa Wschodnia-Wrocław Główny. 0:42 2 i 3. Zapowiedź, przyjazd i odjazd pociągu TLK "Pobrzeże" w relacji Łódź Fabryczna-Kołobrzeg prowadzonego przez EP07-435. Obok w stacji widać Szutrówki które przyprowadził na rozładunek ET22-1009. 3:29 4, 5 i 6. Zapowiedź, przyjazd i odjazd pociągu TLK "Jagna" w relacji Łódź Fabryczna-Warszawa Wschodnia prowadzonego przez EP07-537.

 


Ficek222
 
Data pliku video: 2018-07-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grodziski - powiat w województwie mazowieckim ze stolicą w Grodzisku Mazowieckim. W skład liczącego 367 km2 powiatu  wchodzą gminy: Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Jaktorów, Milanówek, Podkowa Leśna i Żabia Wola.

  Bliskość stolicy (ok. 30 km na południowy zachód) czyni powiat grodziski atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym, zaś ogrom zieleni sprawia, że jest atrakcyjny także pod względem turystycznym i rekreacyjnym ( 135 pomników przyrody w gminie Milanówek, rezerwaty przyrody "Parów Sójek" i rezerwat im. Bolesława Hryniewieckiego w Podkowie Leśnej). Wśród miejsc wartych zobaczenia wymienić należy Muzeum Jarosława i Anny Iwaszkiewiczów w Stawisku, Izbe Tradycji EKD/WKD czy galerię folkowych instrumentów muzycznych w stolicy powiatu.

  Przez teren powiatu przebiega autostrada A2.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola