Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Cmentarzysko samochodów - Grodzisk Mazowiecki Urbex |Urban Exploration|

 
Zarośnięta posesja skrywa w sobie pamiątkę z czasów PRL-u tworzącą niegdyś wspaniałą kolekcję samochodów. W czasach swojej świetności kolekcja liczyła około 300 samochodów oraz 200 motocykli. Była to jedna z największych oraz najdroższych prywatnych kolekcji samochodów w Europie. Kolekcja należała do Tadeusza Tabenckiego - kierownika wydziału komunikacji w Warszawie. Dziś auta pokryte rdzą niszczeją z dnia na dzień tworząc swego rodzaju cmentarzysko samochodów. Z roku na rok jest ich coraz mniej. Wśród aut znajdujących się na cmentarzysku można dostrzec Porsche 911, Pontiac Fiero i stare bugatti. Są także mercedesy, trabanty, wartburgi i moskwicze. Większość z aut znajdujących się na posesji nie wyjeżdżała z niej od ponad trzydziestu lat i prawdopodobnie już nigdy nie wyjedzie.. Nie wiadomo co stanie się z resztkami tej piękniej niegdyś kolekcji samochodów... Zobacz więcej: urbex.su facebook.com/Urbex.su

 


URBEX. SU
 
Data pliku video: 2016-07-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grodziski - powiat w województwie mazowieckim ze stolicą w Grodzisku Mazowieckim. W skład liczącego 367 km2 powiatu  wchodzą gminy: Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Jaktorów, Milanówek, Podkowa Leśna i Żabia Wola.

  Bliskość stolicy (ok. 30 km na południowy zachód) czyni powiat grodziski atrakcyjnym pod względem inwestycyjnym, zaś ogrom zieleni sprawia, że jest atrakcyjny także pod względem turystycznym i rekreacyjnym ( 135 pomników przyrody w gminie Milanówek, rezerwaty przyrody "Parów Sójek" i rezerwat im. Bolesława Hryniewieckiego w Podkowie Leśnej). Wśród miejsc wartych zobaczenia wymienić należy Muzeum Jarosława i Anny Iwaszkiewiczów w Stawisku, Izbe Tradycji EKD/WKD czy galerię folkowych instrumentów muzycznych w stolicy powiatu.

  Przez teren powiatu przebiega autostrada A2.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola